DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Doprava

DOPRAVA

Kdo jste z blízkého okolí, tak si samozřejmě můžete pro zvířátko přijet přímo k nám. Je třeba se předem domluvit na čase, abychom byli doma a připraveni. Například takový odchyt veverky někdy nebývá snadný, i když je zvířátko částečně ochočené. V pracovní době je možné převzít zvíře též v naší obci Pohoří nebo v Opočně, v místě našeho zaměstnání, ale domluva předem je nutná.

Dále nabízím možnost dovézt zvířátko do Dobrušky nebo na ptačí burzu v Týništi nad Orlicí, která se koná ráno, každou 4. neděli v měsíci.

Zájemci ze vzdálenějších míst mohou využít dopravu drobných zvířat, kterou zajišťuje pan Vladimír Komínek. Tento dopravce jezdí plánované trasy a zastavuje pouze ve vybraných městech. Přeprava je zajištěna plně klimatizovanými vozy a vše je na profesionální úrovni. Předem se dohodne přibližný čas předání, ten je třeba dodržet. První informace Vám přijde na e-mail, upřesnění času pak telefonicky hodinu před dojezdem na místo předání. Zvířátko můžeme poslat nejlépe o víkendu a to z Hradce Králové.

Aktuální plánované trasy se dozvíte na stránce:  

 
Pro využití této přepravy musíme dovézt zvířátko do Hradce Králové. Je třeba se dohodnout týden dopředu, abychom Vám potvrdili, že jsme do Hradce v tomto termínu schopni dojet a abychom stihli přepravu objednat.